Usuwanie zmarszczek


Elevess

 

syringe


Elevess™ jest zatwierdzonym przez FDA wstrzykiwanym wypełniaczem skórnym, o stężeniu 28 mg/ml, używanym w dermatologii estetycznej dla wypełniania zmarszczek i fałd twarzy. Jest pierwszym zatwierdzonym przez FDA wypełniaczem skórnym na bazie kwasu hialuronowego zawierającym w swej formule lidokainę, zwiększającą komfort pacjenta podczas i po zabiegu. Dodatkowe korzyści Elevess: najwyższe dostępne stężenie kwasu hialuronowego; unikalne, opatentowane sieciowanie formuły kwasu hialuronowego (dla większej trwałości); ergonomicznie zaprojektowana strzykawka (dla łatwości użycia); unikalne właściwości ułatwiające wkłucie poprzez użycie bardzo cienkiej igły (30g), dla zminimalizowania dyskomfortu pacjenta.

 

Elevess™ wytwarzany jest z kwasu hialuronowego, nazywanym również hialuronianem. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem ciała ludzkiego. W strukturze skóry spełnia rolę odbudowującą tkanki, ma silne działanie nawilżające. Kwas hialuronowy jest obecny w skórze pod postacią polimeru (połączony łańcuch wielu indywidualnych jednostek kwasu hialuronowego), jest nieustannie produkowany i ulega naturalnej degradacji w czasie. Człowiek o masie 68 kilogramów posiada w przybliżeniu 15 gramów kwasu hialuronowego w swoim ciele, przy czym blisko 5 gramów ulega degradacji i syntezie każdego dnia.

 

Korzyści wynikające z wyboru Elevess™:

* Naturalny i natychmiastowy efekt.

* Długo utrzymujący się rezultat.

* Łatwy proces wstrzykiwania.

* Zminimalizowane odczucie bólu.

 

Elevess™, tak jak inne wypełniacze skórne jest wstrzykiwany bezpośrednio w skórę pacjenta; jednakże Elevess™ jest pierwszym zatwierdzonym przez FDA wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego zawierającym lidokainę, w dużym stopniu redukującą ból podczas zabiegu, czego wynikiem jest większy komfort pacjenta.

Długo utrzymujące się, bardziej naturalne efekty są rezultatem unikalnego, opatentowanego sieciowania kwasu i najwyższej koncentracji kwasu hialuronowego spośród wszystkich dostępnych na rynku wypełniaczy skórnych.

Dodatkowymi korzyściami wynikającymi z użycia Elevess są ergonomicznie zaprojektowana strzykawka ułatwiająca użycie podczas zabiegu oraz unikalne właściwości ułatwiające wkłucie poprzez zastosowanie bardzo cienkiej igły (30g) minimalizujące dyskomfort pacjenta.

 

Zagrożenia/Przeciwwskazania:

Elevess™ jest złożony z usieciowanego kwasu hialuronowego i lidokainy, zawiera również siarczyn jako antyoksydant. Zawiera śladowe ilości gram dodatnich protein. W rzadkich przypadkach może powodować reakcje typu alergicznego (pełna lista ostrzeżeń i środków ostrożności dostępna na ulotce dołączonej do opakowania). Elevess™ jest przeciwwskazany u pacjentów ze stwierdzoną alergią na wyżej wymienione komponenty. Elevess jest przeciwwskazany również u pacjentów z ostrą alergią, u których w wystąpił wstrząs anafilaktyczny lub, u których stwierdzono wielokrotne, poważne alergie.

 

Środki ostrożności:

Elevess™ wskazany jest do korekty umiarkowanych i ostrych zmarszczek twarzy i fałd (takich jak fałdy nosowo-wargowe). Jest wstrzykiwany bezpośrednio w skórę. Rozległe, wcześniej zatwierdzone badania kliniczne wykazały bezpieczeństwo i skuteczność Elevess. Przypadki siniaków, opuchlizny, zaczerwienienia, nadwrażliwości, swędzenia i małych guzków odnotowano podczas prób klinicznych i mogą one pojawić się po zabiegu. Utrzymują się one mniej niż siedem dni. Dopóki siniaki i opuchlizna nie znikną należy unikać wystawiania na działanie słońca i promieni UV, a także ekstremalnego zimna.

 

Adresy

 

Salon

ul. Batorego 4b

 

Tel. 606 72 72 49

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek- Piątek 900 - 1800

Sobota 800 - 1500

 


 

 

Salon

ul. Rokosza 5

 

Tel. 604 59 64 73

Tel. 606 43 03 65

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 1000-1800

Wtorek- Piątek 900-1800

Sobota 830- 1700


Złoty Laur Piękna 2011

Profesjonalny Salon Urody Dorotka zdobył

Złoty Laur Piękna 2011 w kategorii kosmetycznej.

 

Otrzymał tytuły:

Partnerzy

logo-nocowanielogo-meteor24

logo-dotpaylogo-eholidaylogo-booking

 

We-Dwoje.pl         Hotele Poznań

Hotele i noclegi w Polsce i noclegi na mapie

Busko-Zdrój noclegi w Willi Dorotka

Adresy

                 28-100 Busko-Zdrój

 

Salon Urody     

ul. Batorego 4b  tel.: 606 72 72 49;

                                   41 378 84 60

ul. Rokosza 5     tel.: 606 43 03 65;

                                  604 59 64 73

       Willa Dorotka

  ul. Rokosza 11  tel.: 600 45 46 35,

                                   41 378 23 18

konto mBank

33 1140 2004 0000 3102 4179 0650

Strona stworzona przez Macieja Radzikowskiego © 2013 - 2018
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce.