Usuwanie zmarszczek


TeosyalŸ

TeosyalŸ - efekt liftingu bez skalpela

 

Kwas hialuronowy stosowany w medycynie estetycznej jest uzyskiwany na drodze biosyntezy. Nie jest produktem pochodzenia niezwierzęcego. W medycynie estetycznej stosowany jest kwas hialuronowy stabilizowany. Oznacza to, że cząsteczki kwasu ulegają biodegradacji po okresie przekraczającym zwykle dziesięć miesięcy. Syntetyczny produkt różni się od naturalnego kwasu hialuronowego mniej niż 1%. Zapewnia to bardzo duże bezpieczeństwo stosowania kwasu hialuronowego w medycynie estetycznej.

 

Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać w skórze kilka tysięcy cząsteczek wody. Powoduje to szybkie wygładzenie głębokich zmarszczek, wypełnienie bruzd i fałdów skóry, zwiększenie objętości ust lub policzków. Kwas hialuronowy zwiększa również wilgotność skóry.

 

Do zabiegu używany jest szwajcarski produkt TEOSYALŸ, który zdobył prestiżową nagrodę Aesthetic Medicine Awards na Najlepszy Produkt do Wstrzykiwania 2008 Roku w Wielkiej Brytanii. TEOSYAL jest wytwarzany w TEOXANE Laboratories, które od 2003 roku działają niemal w samym sercu Genewy. Obecnie jego produkty dystrybuowane są według restrykcyjnych zasad kontroli jakości w 80 krajach na całym świecie. Gamę produktów TEOSYAL firma wytwarza od 2004 roku, kiedy uzyskała Certyfikat CE Klasa III.

 

teosyalTEOSYALŸ lekarz wstrzykuje bezpośrednio w miejsca, w których tkanka wiotczeje, co powoduje natychmiastowy efekt naprężenia i wypełnienia.

Dzięki temu efektowi liftingu żele TEOSYALŸ stanowią alternatywę dla chirurgii plastycznej. Jeśli zwiotczenie skóry nie jest jeszcze zbyt wyraźne, można ponowne uwypuklić kontury twarzy. Dlatego też istotnym jest, aby kurację zacząć możliwie jak najwcześniej. W ten sposób można odłożyć w czasie jakiekolwiek zabiegi chirurgiczne.

Preparat wstrzyknięty do skóry właściwej bardzo głęboko ją nawilża. Żele TEOSYALŸ w postaci nieusieciowanej mogą pochłonąć wodę o objętości 1000 razy przekraczającą ich własną masę. Dlatego żele TEOSYALŸ w sposób naturalny zmniejszają oznaki starzenia skóry, nie wpływając na indywidualną mimikę i wyraz twarzy. Rezultaty są widoczne natychmiast.

 

 

Osiągniesz:

 * jędrność cery

 * elastyczność i napięcie mięśniowe skóry.

 

 

 

 

Teosyal - nowa generacja wypełniaczy

 

Na rodzimym rynku medycyny estetycznej coraz częściej spotkać można markę Teosyal. Są to wypełniacze cieszące się rosnącą popularnością wśród polskich lekarzy. I jak się okazuje nie tylko polskich, bo preparaty zdobyły prestiżową nagrodę Aesthetic Medicine Awards na Najlepszy Produkt do Wstrzykiwania 2008 Roku w Wielkiej Brytanii.

Bazują, jak większość wypełniaczy nowej generacji, na kwasie hialuronowym. Tym, co wyróżnia je pośród innnych dostępnych na rynku produktów jest specjalna formuła, a mianowicie są to wypełniacze:

 • o niskim poziomie protein (< 5 µg/ml)
 • o niskim poziomie endotoksyn bakteryjnych (<0,2 EU/g)

W praktyce oznacza to ograniczenie do minimum potencjalnej reakcji alergicznej u pacjentów, takiej jak: obrzęk czy zaczerwienienie, które nierzadko występują w tego typu zabiegach. To w połączeniu z dużą skutecznoscią zadecydowało ostatecznie o sukcesie rynkowym gamy produktów Teosyal. 

Wskazania do zastosowania Teosyal:

 • TEOSYALŸ Meso - może być stosowany w obszarze: dekoltu i „kurzych łapek” (służy do nawilżania skóry i przywracania jej młodego wyglądu).
 • TEOSYALŸ First Lines - stosowany jest do: korekcji delikatnych, powierzchownych zmarszczek na skórze a także do korekcji „kurzych łapek”.
 • TEOSYALŸ Global Action - jest najbardziej uniwersalnym produktem z gamy TEOSYAL, w szczególności przeznaczonym do: wypełniania średniej wielkości zmarszczek na skórze i wypełniania bruzd w skórze właściwej.
 • TEOSYALŸ Deep Lines - przeznaczony jest do: wypełniania bardzo głębokich zmarszczek na skórze i wypełniania bruzd w skórze właściwej.
 • TEOSYALŸ Kiss - został opracowany z myślą o ustach i znajduje swe zastosowanie przy: zmianie kształtu ust, zwiększeniu objętości ust, korekcji zmarszczek wokół ust, wzmocnieniu kącików ust, nawilżeniu.
 • TEOSYALŸ Ultra Deep - jest specjalnie opracowanym implantem do leczenia obszarów wymagających zwiększenia objętości i umożliwia tworzenie lub odtwarzanie wypełnienia twarzy, odtwarzanie kształtów twarzy, leczenie głębokich zmarszczek w grubej skórze, usuwanie bruzd w skórze.

 Preparat z gamy dobiera zawsze lekarz, zgodnie ze swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

PRZED

PO

 

Na zdj. Wgłębienia w policzkach zostały wypełnione za pomocą TEOSYAL Ultra Deep, na nowo zarysowana jest linia górnej części policzkowej.

 

 

PRZED

PO

 

Na zdj. Głębokie bruzdy zostały wypełnione produktem TEOSYAL Deep Lines, a górne partie policzków i dolne powieki TEOSYAL Ultra Deep.

 

Jednofazowy kwas hialuronowy zawarty w żelach TEOSYAL, jest oferowany w jednym z najwyższych stężeń dostępnych na rynku (od 15mg/g do 25mg/g w zależności od preparatu).

TEOSYAL jak większość wypełniaczy czasowych ulega stopniowo rozpadowi biologicznemu i powoli wchłania się. Jednak dzięki swej budowie jego okres utrzymywania się w organiźmie jest jednym z najdłuższych na rynku i wynosi aż do 16 m-cy.

Przeciwwskazania do zastosowania Teosyal:

 • w połączeniu z peelingami i leczeniem laserem (podczas jednego zabiegu)
 • przy chorobie skórnej, stanie zapalnym lub infekcji w miejscu zabiegu lub jego okolicy
 • jeśli znana jest wrażliwość na kwas hialuronowy
 • ze względu na możliwe interakcje z innymi wypełniaczami, co nie było przedmiotem badań (nie zaleca się
 • wstrzykiwać TEOSYALŸ w miejscach, gdzie znajduje się inny wypełniacz nie bazujący na kwasie hialuronowym)
 • u pacjentek w ciąży
 • u pacjentek karmiących piersią

Adresy

 

Salon

ul. Batorego 4b

 

Tel. 606 72 72 49

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek- Piątek 900 - 1800

Sobota 800 - 1500

 


 

 

Salon

ul. Rokosza 5

 

Tel. 604 59 64 73

Tel. 606 43 03 65

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 1000-1800

Wtorek- Piątek 900-1800

Sobota 830- 1700


Złoty Laur Piękna 2011

Profesjonalny Salon Urody Dorotka zdobył

Złoty Laur Piękna 2011 w kategorii kosmetycznej.

 

Otrzymał tytuły:

Partnerzy

logo-nocowanielogo-meteor24

logo-dotpaylogo-eholidaylogo-booking

 

We-Dwoje.pl         Hotele Poznań

Hotele i noclegi w Polsce i noclegi na mapie

Busko-Zdrój noclegi w Willi Dorotka

Adresy

                 28-100 Busko-Zdrój

 

Salon Urody     

ul. Batorego 4b  tel.: 606 72 72 49;

                                   41 378 84 60

ul. Rokosza 5     tel.: 606 43 03 65;

                                  604 59 64 73

       Willa Dorotka

  ul. Rokosza 11  tel.: 600 45 46 35,

                                   41 378 23 18

konto mBank

33 1140 2004 0000 3102 4179 0650

Strona stworzona przez Macieja Radzikowskiego © 2013 - 2018
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce.